Co mówi o tobie kolor samochodu?

Co mówi o tobie kolor samochodu?

Pomyśleliśmy, że połączymy ustalenia wielu ekspertów z dziedziny psychologii kolorów, aby bardziej szczegółowo zbadać wpływ kolorów na charakter ich właścicieli.

Czarny:

Czerń jest uważana za najwyższy kolor mocy. Jest postrzegany jako elegancki i emanuje poczuciem luksusu i mocy. Jest to oczywiście kolor wyrafinowania i dlatego przedstawia kierowcę jako osobę pewną siebie i odnoszącą sukcesy.

Ile modeli samochodów wyższej klasy (BMW, Audi, Mercedes itp.) w kolorze czarnym zauważasz na drodze? A może pomyślisz o tym, że VIP-y, prezydenci, głowy państw i inni politycy zawsze jeżdżą czarnymi samochodami?

Biały:

Białe samochody wyrażają elegancję. Powodem tego jest fakt, że biel jest kolorem kojarzonym ze wszystkim, co czyste, nieskazitelne, dopracowane i idealne. Jest to również kolor, który kojarzy się z uczciwością.

Oto ciekawy fakt, którym wszyscy kierowcy białych samochodów będą zainteresowani: kolor biały był najpopularniejszym kolorem samochodów kupujących samochody w Wielkiej Brytanii, co stanowi ponad 1/5 wszystkich sprzedanych samochodów!

Czerwony

Według ekspertów zajmujących się psychologią kolorów, kolor czerwony oznacza energię, ambicje, moc i pewność siebie.

W rezultacie kierowcy czerwonych samochodów lubią uwagę i lubią się wyróżniać z tłumu. A tak naprawdę, pomyśl o tym, jasny czerwony samochód – bez względu na markę lub model – zawsze wydaje się wyróżniać i przyciągać uwagę nad innymi kolorami samochodów.

Kluczowym przesłaniem jest po prostu: nie zadzieraj z właścicielami czerwonych samochodów!

Srebro:

Srebro to kolor chłodny, elegancki, elegancki i futurystyczny. Jednak, jak w przypadku większości rzeczy metalicznych, przedstawia także nutkę cenności.

Tak więc, chociaż srebro nie aspiruje do wyrafinowanej pewności siebie czerni, w znacznie bardziej subtelny sposób łączy styl i elegancję z bogactwem.

Niebieski:

Ogólnie rzecz biorąc, niebieski jest postrzegany jako praktyczny, pozytywny i optymistyczny. Niebieski występuje w wielu odcieniach, wydaje się, że różne odcienie odzwierciedlają różne typy osobowości.

Zielony:

Ktoś, kto prowadzi zielony samochód, to ktoś, kto ma bardzo zrównoważone życie. Pomyśl o tym: kolor zielony jest najbardziej zrównoważonym kolorem w naturze, a zatem jest barwą kojarzoną z zaufaniem, tradycją i środowiskiem naturalnym.