1 rzecz, której nikt nie mówi ci o życiu w Londynie

Mieszkanie zakupione za gotówkę z gdyńskiego skupu mieszkań. Na zdjęciu widać kanapę, szafę, obraz oraz roślinę w doniczce.

1 rzecz, której nikt nie mówi ci o życiu w Londynie

Mieszkanie w Londynie to magiczne doświadczenie, którego wielu nie zamieniłoby za nic. Ale żadne miasto nie jest idealne, a nawet Londyn przychodzi z mnóstwem minusów, które odsuwają ludzi od życia w tym mieście na zawsze. 

Jednym z największych problemów jest ostatnio brak dobrych skupów nieruchomości. Tak, to prawda – już dawno przeminęły czasy, kiedy wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę hasło: “skup mieszkań za gotówkę Gdynia”, ponieważ – jak zapewne wiesz – świat zwariował.

Trudności na rynku sprawiły, że większość firm spadła poniżej, podczas gdy inne się spotkały… na środku. Dlatego tak ważne jest zrozumienie tego, że skup mieszkań za gotówkę skupowi mieszkań za gotówkę nie jest równy. Koniecznie musimy zrobić dobre badanie rynku przed podejmowaniem jakichkolwiek poważnych działań.

Oto 1 rzecz, której nikt Ci nie mówi o życiu w Londynie (tak, to jest ważne).

Sprawdź: Mieszkania deweloperskie Bydgoszcz

 

Nieważne gdzie mieszkasz 

..bo Twój dojazd do pracy zawsze będzie trwał 40+ minut.

Chyba że twoja praca jest wyjątkowo blisko twojego mieszkania. Bardzo rzadko zdarza się, aby dojazd do pracy trwał zaledwie 20-30 minut, chyba że masz dużo szczęścia. Średni dojazd do pracy dla londyńczyka to tak naprawdę 74 minuty, co jest znacznie dłuższe i bardziej stresujące niż jakikolwiek inny dojazd do pracy w mieście. Można by pomyśleć, że te wszystkie połączenia komunikacyjne ułatwią całą sprawę!

Stąd tak ważne jest dokładne przejrzenie ofert firm, których specjalnością jest skup mieszkań za gotówkę, aby dowiedzieć się o co tak naprawdę tutaj chodzi.