Paramilitarna stylówka dla młodych patriotów

Paramilitarna stylówka dla młodych patriotów

Ubrania z patriotycznymi motywami dopiero od niedawna zaczęły przybierać interesujące formy. Wcześniej można było dostać tylko koszulki piłkarskie, naśladujące te, w których występuje reprezentacja. Jednak coraz więcej młodych ludzi chce wyglądać stylowo i jednocześnie manifestować w ciekawy sposób dumę ze swojego kraju. Można to robić będąc modnym. Paramilitarne ubrania nam w tym pomogą.

Orzeł, orzełek, godło jako znak rozpoznawczy każdego Polaka

Amerykanie nie wstydzą się swoich symboli narodowych. Rozpiera ich duma ze swojego kraju. Podobnie Anglicy, którzy z symboli monarchii uczynili rozpoznawalną i dochodową markę. Polacy przez długi czas wstydzili się lub po prostu nie mieli okazji, by ubierać rzeczy z godłem narodowym. Orzeł dumnie prezentujący się na piersi, koniecznie w widocznym miejscu, to wyraz dumy z tego, co mamy. A may wspaniałą historię i świetlaną przyszłość przed sobą. Zatem nie wstydźmy się tego, co nasze!

Czerwono – białe godło z orłem w centralnym miejscu, to znak rozpoznawczy młodych patriotów. To także całkiem modny, stylowy dodatek. Skoro mogą Amerykanie, Anglicy i wiele innych narodów, dlaczego Polacy mieliby ukrywać swoje symbole narodowe? Orzeł na koszulce z krótkim lub długim rękawem, może prezentować się bardzo efektownie. Nowoczesne wzory na paramilitarnych ubraniach, to hit! Warto wybrać popularny, bawełniany T – shirt w kolorach moro. Maskujące wzory idealnie nadają się zarówno do pracy, na studia, do szkoły, jak i na ćwiczenia w terenie.

Bluzy militarne o ciekawych, nowoczesnych wzorach

Bluzy z długim rękawem w maskujących, wojskowych kolorach mogą mieć różne, nowoczesne fasony. Są zarówno rozpinane, na zamek, jak i wkładane przez głowę, z kapturem. Bluzy militarne są ciepłe, ale przepuszczają powietrze, eliminując nadmierne pocenie się podczas intensywnego wysiłku. Można je nosić do szkoły, na zajęcia podczas studiów, na wyjazdy, kolonie oraz paramilitarne obozy. To świetna propozycja zarówno dla profesjonalnych wojskowych, członków Obrony Terytorialnej, jak i cywilów, którzy lubią militarno – patriotyczne motywy.